Новини

Захищено майнові інтереси клієнта на суми більше 500 тис. грн.

Більше року судових баталій та два кола інстанцій в господарських судах, але результат вартує витрачених зусиль. Постановою Східного апеляційного господарського суду стягнуто із контрагента-перевізника збитки у розмірі більше 500 тис. гривень збитків за втрачений вантаж.

Не дивлячись на значні заперечення перевізника щодо його причетності до процесу перевезення, нам вдалося довести зв’язок, безпосередню участь у перевезенні та факт неналежного виконання договірних зобов’язань зі сторони перевізника.


Постанова в реєстрі за посиланням - https://reyestr.court.gov.ua/Review/96499033.

Стягнуто з податкової на користь клієнта 75 тис. грн. надміру сплаченого ЄСВ.

Друзі, що робити у випадку, якщо підприємство переплатило ЄСВ - всім відомо. Написано багато, є докладна інструкція для владних органів. Але що ж робити, якщо податкова відмовляє у поверненні таких коштів з посиланням, що кошти сплачені не підприємством, а філією яка вже ліквідована?

На практиці, вихід лише один - прямувати до суду з відповідним позовом.

Успішний кейс за посиланням - https://reyestr.court.gov.ua/Review/95487643.


Єдине на що була надія, що ми вже дійшли до того стану, що будь-яку майнову вимогу до податкової можна заявляти прямо та не застосовувати довгі та не завжди об'єктивні "багатоходовки" з листами, журналами та реєстрами. До прикладу наведу практику Верховного Суду щодо ПДВ - у справах №814/3691/15 постанова від 03.03.2020р., №826/7380/15 постанова від 12.02.2019р., №821/3133/15-а від 17.12.2020р.


Але ж ні, що стосується ЄСВ - йдемо старою, протоптаною стежкою, не дивлячись на доречне правове обгрунтування. На жаль...

Скасування незаконного арешту нерухомого майна

Успішно скасований арешт квартири майже 30-річної давнини - https://reyestr.court.gov.ua/Review/95222086

Не перший, та мабуть і не останній випадок, коли арешти ростуть як гриби після дощу, на підставі архівних записів нотаріальних контор.

У якості поради: друзі зберігайте документи, що стосуються нерухомого майна. Займають не багато місця, але ніколи не знаєш, коли вони можуть знадобитись :)

Постанова Верховного Суду на користь нашого клієнта

В процесі представництва клієнта у Верховному Суді, ставилося питання, яке має фундаментальне значення для формування єдиної правозастосовчої практики, а саме щодо використання в судовому провадженні електронних доказів у формі електронного листування, в тому числі за допомогою месенджерів (Skype, Viber, WhatsApp тощо).

Верховним Судом задоволено скаргу, та сформовано декілька важливих правових позицій:

  1. щодо стандарту доказування "вірогідність доказів";
  2. щодо допустимості та належності доказів;
  3. щодо порядку подання електронних доказів;

Коментар постанови Верховного Суду дивіться у розділі аналітика.

Постанова Суду - за посиланням (https://reyestr.court.gov.ua/Review/9451783).

Стягнуто з АТ «Укрзалізниця» штраф за несвоєчасну доставку вантажу

Господарським судом м. Києва, а також Північним апеляційним господарським судом прийняті рішення на користь клієнта та стягнуто з АТ «Укрзалізниця» штраф за несвоєчасну доставку вантажу у повному обсязі.

Успішно захищено інтереси клієнта та малолітньої дитини

Успішно захищено інтереси клієнта та малолітньої дитини у справі, щодо втрати ними права користування житлом. Рішенням Хортицького районного суду м. Запоріжжя у позові колишнього чоловіка клієнтки відмовлено повністю.

Вдало завершений кейс

Вдало завершений кейс, щодо захисту інтересів клієнта у Північному апеляційному господарському суді про стягнення більше 300 000 гривень за поставлену продукцію.

Успішно завершено судовий процес

Успішно завершено судовий процес в інтересах харківського підприємства проти ДФС України з вимогами про зобов’язання зареєструвати розрахунки корегування до податкових накладних.

Рішення Харківського окружного адміністративного суду та Другого апеляційного адміністративного суду – на користь клієнта.